Homestaging

Homestaging

Je štatisticky dokázané že homestaging ako jediný dokáže reálne zvýšiť predajnú cenu nehnuteľnosti, alebo v opačnom prípade zaujať aj problematickou, teda nehnuteľnosťou s atypickými parametrami.

Vždy keď si máme v pláne niečo kúpiť sme zákazníkmi, ktorý sa rozhodujú na základe emócii, toho čo vidíme, cítime a vieme si to predstaviť na vlastnej koži že nám to prinesie úžitok. To isté platí o kúpe nehnuteľnosti, ktorá na rozdiel od bežných vecí sa pre niektorých udeje len raz za život. O to viac je treba priblížiť atmosféru domova, cieľovej skupine ktorá s najvyšším predpokladom bude vhodná na kúpu. A pozor, aj tu platí pravidlo prvý dojem je len jeden, a z neho treba vyťažiť maximum počas, v priemere 20 minút dlhej obhliadky.

Interiér

Čo taký homestaging obsahuje?

Moje skladové zásoby obsahujú široký výber inventáru od exotických vankúšov, kobercov, konferenčných stolíkov až po jednotlivé drobné dekorácie, závesy, kvety, v takom spektre že som nútený presne vybrať ktoré zvolím pre správne farebné a tematické vyladenie priestoru pre zacielenie vybranej cieľovej skupiny.

Homestaging
Balkón pred Balkón po

V takomto rozsahu vedia túto službu ponúknuť väčšinou iba firmy zaoberajúce sa prioritne stagingom ako takým. Následne si ich majitelia nehnuteľností alebo makléri objednávajú za účelom prípravy pred samotným fotením, po ktorom sa použité vybavenie vracia spať dodávateľovi.

Cena takejto služby začína pri malom počte miestností a zapožičania v rámci jedného dňa v stovkách eur. Komplexný staging kde sa zariaďuje súbor miestností s rôznou tematikou a zároveň so zachovaním inventáru aj počas návštev sa môže kľudne vyšplhať aj na 4 – cifernú sumu vzhľadom na to že takáto operácia si vyžaduje aj samotnú predprípravu s obhliadkou a následne vytvorenie premysleného konceptu do posledného detailu.

Výhoda mojej komplexnosti služieb je že poskytujem tento benefit už v rámci celkovej ceny dohodnutej za úspešnú realizáciu predaja, dodanie bez zbytočného čakania subdodávateľov a tiež možnosť ponechať Vašu nehnuteľnosť zariadenú tak ako na fotografiách, počas všetkých obhliadok záujemcov.

Izba pred izba po
Obývačka pred Obývačka po

Investícia do predaja nehnuteľnosti nie je ohraničená a je možné ju zohľadniť na viacerých frontoch. Náklady minuté za homestaging sú tie čo sa majiteľom vo finále zúročia najviac a v kombinácii s efektívnou propagáciou sa stáva ponuka tou čo vyniká medzi ostatnými.

Ondrej Matuška

Odkiaľ mám potrebné znalosti?

Keďže dlhšiu dobu sledujem realitné a interiérové trendy zo západu, rozhodol som sa spraviť kurzy ako napríklad správne využívať farby v interiéri, na aké detaily v rámci priestoru upozorniť a naopak, ako efektívne využiť svetlo vo svoj prospech, a hlavne aké dekorácie a doplnky zvoliť pre konkrétny typ nehnuteľnosti vo zvolenom dizajnovom štýle.

Viete, kto je AGENT KUPUJÚCEHO?

Nechajte si oceniť Vašu nehnuteľnosť online do 48 hodín

Používame metodiku akú využívajú súdny znalci v prípade znaleckých posudkov.
Údaje sa pokúste vyplniť čo najviac pravdivo a realisticky:

Zavolajte mi a naštartujte Vašu novú príležitosť

Výborne!

Správa bola úspešne odoslaná...

Teraz môžete zavrieť toto okno a počkať na náš telefonát alebo email. Zatiaľ môžete pokračovať v prehliadaní našich stránok.