Priestranná obývačka s kuchyňou

Rendez-Vous, pozývam Vás na rande s vaším novým bytom

Bratislava - Rača

Ponúkam na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt v Bratislavskej Rači. Precízna hĺbková rekonštrukcia bez ďalších investícií.

Veľa muziky za málo peňazí.
Aj takto sa dá nazvať moderne zrekonštruovaný 3 izbový byt, ktorý spĺňa všetky kritéria rodinného bývania a nebude si vyžadovať v dlhej dobe žiadnu investíciu.
Nachádzame sa na Sklabinskej ulici č. 6, ktorá je centrom diania v rámci časti RENDEZ v Bratislavskej Rači.

Stavba

Panelový BYTOVÝ DOM má za sebou zateplenie fasády, izoláciu strechy a kompletnú výmenu zvislých rozvodov vody, odpadu a elektriky.
V dome nie je zavedený plyn a odber elektrickej energie je cenovo zvýhodnený vzhľadom na dodávku zo štátneho zariadenia.
Byt je situovaný na 2. poschodí zo 7 celkových, z čoho na poschodí sú len dva byty. Vďaka týmto vlastnostiam sa jedná o pokojné bývanie s atmosférou susedskej komunity.
Stredové umiestnenie v rámci bytovky je ideálne, čo má pozitívny vplyv na nízke náklady, zvukovo-tepelnú izolácia a vhodnú sveteľnosť celého obytného priestoru.

Dispozícia

Pôvodná DISPOZÍCIA bola zmenená k dosiahnutiu maximálnej funkčnosti úžitkových 74m² v rámci celého interiéru.
V byte došlo k vymurovaniu jadra pre inštalačné rozvody kúpeľne a kuchyne a tiež k odstráneniu a domurovaniu potrebných priečok v interiéri.
Orientácia obytných miestností smeruje na východ a západ, čím prirodzene delí obývaciu izbu s kuchyňou na dennú a ostatné dve izby na nočnú časť.
Z jednej strany oceníte pôvabný výhľad na Malé Karpaty a naopak okná z druhej strany smerujúce do sídliska sú prirodzene kryté korunami stromov.
Vhod padne západne orientovaný balkón s výmerou 2m² a tiež štedrá 4m² pivnica.

Galéria

Technické informácie

V rámci hĺbkovej REKONŠTRUKCIE z roku 2016 bolo v byte vymenené naozaj všetko:
Bezpečnostné dvere ADLO najvyššej kategórie
Kvalitné laminátové podlahy s nadštandardnou hrúbkou nášlapnej vrstvy až 13mm
Pravé drevené interiérové dvere, ktoré farebne ladia s odtieňom podláh
Modernizované medené elektrické rozvody v oboch okruhoch
Vymenené horizontálne bytové rozvody vody
Výkonná klimatizácia
Vo všetkých miestnostiach je umiestnená sádrokartónová konštrukcia, ktorá okrem vedenia kabeláže obsahuje vysoko efektívne a zároveň úsporne LED bodové osvetlenie, ktoré je možné ovládať v dvoch fázach.
Digestor s potiahnutým vývodom do exteriéru

Kvalitná KUCHYNSKÁ LINKA obsahuje tie lepšie značkové a energeticky úsporné spotrebiče kategórie A+ a vyššie:
Umývačka riadu, teplovzdušná rúra, zabudovaná mikrovlná rúra so širokým spektrom funkcií, ako napr. gril a konvektomat, priestranná chladnička s mrazničkou.
Dvo

Súčasťou ZARIADENIA ponúkaného spolu s bytom je:
Zánovná práčka vyššej triedy LG
Na mieru riešený masívny drevený nábytok v podobe obývacej steny, botníka so šatníkom a vstavanou skriňou v chodbe
Extra veľká 5 – krídlová vstavaná skriňa roll-door v spálni

Lokalita

LOKALITA prechádza v poslednej dobe výraznou premenou z pohľadu rezidenčného bývania, vďaka pilotnému projektu novostavby RNDZ a taktiež umiestnením dvoch miest pre umiestnenie štátnych nájomných bytov.
Nespornou výhodou Rendezu je prítomnosť Šúrskeho prírodného kanálu, ktorý sa spája s časťou Vajnory a ponúka neobmedzené možnosti voľnočasových aktivít v prírode.
Najzelenšia časť celého RENDEZU vám leží priamo pod oknami. Vaše ratolesti majú o zábavu postarané, zatiaľ čo Vám neujdú z hľadáčika.
Detské ihrisko s preliezkami, vybudovaný park pre korčule, bicykle a skateboardy, dvojo ihrísk na futbal, hokejbal a tenis a v zime dokonca sánkovanie na priľahlom kopci.
Parkovanie? To je v rámci rendezu tabu, keďže zaparkujete priamo pred vchodom o ktorejkoľvek hodine a bez obmedzenia na počet vozidiel v rodine.

Doplnkové informácie

Predsudky o časti RENDEZ môžete s kľudom zahodiť za hlavu.

3x Prečo ÁNO
V priemere o viac ako 20% výhodnejšia cena bytu ako v hornej Rači
Zhodnotenie investície v dlhodobom horizonte lepšie ako inde vzhľadom na vývoj urbanizácie
Praktická dostupnosť do všetkých smerov Bratislavy vďaka obchvatu D4R7, nezávislosť od frekventovanej Račianskej ulice.
3x Mýtus NIE
Streľba na policajnej akadémii: výstrely počas výcvikov počuť sporadicky v jednom dni v týždni a orientácia strelnice je presne na opačný smer od bytovky
Bezpečnosť na sídlisku: Práve naopak, rendez je jednou z najbezpečnejších mikrolokalít kvôli umiestneniu policajných zložiek z ktorých sú viacerý aj samotnými obyvateľmi
Hluk a zápach: Železničná stanica neslúži na bežnú premávku osobných vlakov ale ako prekladisko nákladných ktorých frekvencia je násobne nižšia, taktiež nás od železnice delia 3 súvisle bloky rezidenčnej výstavby. V oblasti nie je prítomná čistička ani iné exhaláty, práve naopak vďaka potoku vedúcemu do Šúrskych rybníkov je ekosystém prirodzene čistý.

Shape

Pohľadajte si nový domov

Objavte ďalšie naše ponuky

Nech sa domov stane realitou!

Zaujala vás naša ponuka?

Pošlite nám správu s Vašimi kontaktnými údajmi a my Vám zavoláme, aby sme vám poskytli ďalšie informácie.

Priestranná obývačka s kuchyňou

Rendez-Vous, pozývam Vás na rande s vaším novým bytom

Ponúkam na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt v Bratislavskej Rači. Precízna hĺbková rekonštrukcia bez ďalších investícií.
Vaše osobné údaje použijeme len za účelom odpovede na Vami zaslanú informáciu na vami uvedené kontakty. Neposielame žiadne marketingové informácie, ak nás o to nepožiadate.

Zavolajte mi a naštartujte Vašu novú príležitosť

Výborne!

Správa bola úspešne odoslaná...

Teraz môžete zavrieť toto okno a počkať na náš telefonát alebo email. Zatiaľ môžete pokračovať v prehliadaní našich stránok.