Oplotená predzáhradka bytu s čerstvo nasiatou trávou

3 – izbový byt s predzáhradkou v Slnečniciach na Fialovej ulici

Bratislava - Petržalka

Ponúkam na predaj nový, práve skolaudovaný 3 – izbový byt s predzáhradkou v už vypredanom developerskom projekte Slnečnice – Viladomy

☀️Slnečné Slnečnice ☀️

Ponúkam na predaj nový 3 – izbový byt v už vypredanom developerskom projekte Slnečnice.

Galéria

Sumár ponuky

Projekt Slnečnice – Viladomy je obľúbený najmä kvôli svojej dostupnej polohe, tichému a kľudnému bývaniu a dobrej dostupnosti do centra mesta (10min autom) aj na diaľnicu vďaka novému obchvatu vo výstavbe.

Byt je ideálny pre rodiny s deťmi, prípadne zvieratami vďaka veľkorysej predzáhradke. Poloha poskytuje priamy prístup na hrádzu pre cyklistov a takisto dopravné spojenie s Maďarskom – do Rajky. Tiež je tu dostupný park, ihrisko, zastávka MHD a nákupné centrum s obchodmi.

Byt sa odovzdáva vo vyhotovení štandard, z výhradne kvalitných materiálov. Dispozične je byt riešený veľkoryso, a to vstupnou chodbou so samostatnou toaletou, dlhou obývacou izbou šikovne spojenou s kuchyňou, dvoma ďalšími izbami, dvomi kúpeľňami s wc a sprchovým kútom. Z každej z izieb je priamy prístup na terasu a predzáhradku.

Byt je vybavený podlahovým kúrením a má predprípravu na klimatizáciu.

Réžijné náklady vychádzajú približne 140 eur mesačne.

Celkový rozmer využiteľnej plochy je 240m2, z čoho 76m2 tvorí samotný interiér bytu, 4m2 tvorí pivnica, 143m2 predzáhradka a 17m2 terasa.

V cene bytu je zahrnuté státie v garáži z ktorej je priamy prístup hneď do výťahu. Takisto vonkajšie vyhradené parkovacie státie a samozrejmosťou je aj pivnica v suteréne.

Cena: 270.000

Zaujala vás naša ponuka?

Pošlite nám správu s Vašimi kontaktnými údajmi a my Vám zavoláme, aby sme vám poskytli ďalšie informácie.

Oplotená predzáhradka bytu s čerstvo nasiatou trávou

3 – izbový byt s predzáhradkou v Slnečniciach na Fialovej ulici

Ponúkam na predaj nový, práve skolaudovaný 3 - izbový byt s predzáhradkou v už vypredanom developerskom projekte Slnečnice - Viladomy
Vaše osobné údaje použijeme len za účelom odpovede na Vami zaslanú informáciu na vami uvedené kontakty. Neposielame žiadne marketingové informácie, ak nás o to nepožiadate.

Zavolajte mi a naštartujte Vašu novú príležitosť

Výborne!

Správa bola úspešne odoslaná...

Teraz môžete zavrieť toto okno a počkať na náš telefonát alebo email. Zatiaľ môžete pokračovať v prehliadaní našich stránok.