Pozemok rodinného domu upravený záhradnou architektúrou

6 – izbový samostatný rodinný dom v Rovinke

Rovinka

Hľadáte rodinný dom, ktorý spĺňa všetky kritéria plnohodnotného moderného bývania? Dvojpodlažný 6 – izbový dom s dvoma samostatnými garážami.

Hľadáte rodinný dom, ktorý spĺňa všetky kritéria plnohodnotného moderného bývania?

Uvádzame exkluzívne do predaju tento 6 – izbový, dvojpodlažný RD na konci obce Rovinka a začiatku Dunajskej Lúžnej, Astrová ulica.

Galéria

Sumár ponuky

Tento dvojpodlažný rodinný dom je 12 ročnou stavbou, v ktorej bola od kolaudácie menená dispozícia k lepšiemu. Dom disponuje úžitkovou obytnou plochou 191m2, zastavanou 126m2 a celkovým pozemkom o výmere 645m2.
V dome a na pozemku sú zavedené všetky inžinierske siete – Voda, Elektrina, Plyn. Odpad je riešený verejnou kanalizáciou a kúrenie je vedené cez plynový kotol.

Veľkou výhodou je dokonalá presvetlenosť domu, vďaka orientácii a oknám na všetky svetové strany, vrátane oboch kúpeľní s oknom.

PRÍZEMIE: Tu sa nachádza zabudovaná garáž, vstupná hala, kúpeľňa s vaňou a toaletou, technická miestnosť alebo tiež práčovňa, samostatný šatník, hosťovská izba, obývačka s kozubom a jedálňou, kuchyňa s výstupom na terasu do záhrady.

Kuchyňa s kuchynskou linkou bola robená na mieru a súčasťou sú zabudované spotrebiče, vrátane americkej chladničky.

  1. POSCHODIE: Na tomto poschodí sa nachádzajú 4 samostatné, veľkosťou podobné izby. Spálňa, 2 x detská izba, miestnosť využívaná ako fitko. Tiež sa tu nachádza väčšia kúpeľňa s vaňou a oddelenou toaletou. Zo všetkých izieb je prístup na balkóny, ktoré sú dva, situované na každú stranu domu. Z tohto podlažia je taktiež prístup do priestranného podkrovia domu.

POZEMOK: Na tomto dostatočne veľkom a vybudovanom pozemku sa nachádza udržiavaná záhrada so závlahovým systémom, trávnikom s rôznymi druhmi rastlinných porastov, kvalitná dlažba a kamenný plot, plne vybavený altánok s kozubom a kompletným vybavením na grilovanie. Vo večerných hodinách je záhrada nádherne rozsvietená rôznymi svietidlami.

BONUS: Ako ste si určite na fotkách všimli, okrem garáže ktorá je súčasťou domu je tu taktiež druhá murovaná garáž na druhej strane pozemku. Táto stavba obsahuje okrem garáže ďalšiu miestnosť k dobru, na rôzne účely – pre zvieratá alebo sklad záhradnej techniky. Táto garáž je takisto vybavená automatickou bránou, kúrením, vodou, elektrikou. Výhodou je tiež vstup z druhej – Narcisovej ulice.

Dom sa predáva zariadený tak – ako je viditeľný na fotkách.
Dom disponuje kamerovým systémom, ktorý je možné sledovať z viacerých miest prostredníctvom umiestnených monitorov. Dom disponuje takisto zabezpečovacím systémom s alarmom.

Lokalita Rovinka – Dunajská Lužná poskytuje veľmi dobré známu občiansku vybavenosť a každým dňom lepšiu infraštruktúru. V obci sa nachádza zdravotné stredisko, nákupné centrum, miestny úrad, pošta, jednoducho všetko čo k bývaniu v modernej obci patrí.
Neďaleko sa nachádza hrádza, možnosti cyklotrás a známe jazero Košariská.
Dopravná situácia vzhľadom k dokončeniu cesty D4R7 je každým dňom lepšia a tým pádom dopĺňa to potrebné, čo v minulosti obec nemala.

Mesačné náklady na prevádzku domu sú vyčíslené na 150 eur.

Kompletná cena domu je 375.000 eur a zahŕňa všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti.

Zaujala vás naša ponuka?

Pošlite nám správu s Vašimi kontaktnými údajmi a my Vám zavoláme, aby sme vám poskytli ďalšie informácie.

Pozemok rodinného domu upravený záhradnou architektúrou

6 – izbový samostatný rodinný dom v Rovinke

Hľadáte rodinný dom, ktorý spĺňa všetky kritéria plnohodnotného moderného bývania? Dvojpodlažný 6 - izbový dom s dvoma samostatnými garážami.
Vaše osobné údaje použijeme len za účelom odpovede na Vami zaslanú informáciu na vami uvedené kontakty. Neposielame žiadne marketingové informácie, ak nás o to nepožiadate.

Zavolajte mi a naštartujte Vašu novú príležitosť

Výborne!

Správa bola úspešne odoslaná...

Teraz môžete zavrieť toto okno a počkať na náš telefonát alebo email. Zatiaľ môžete pokračovať v prehliadaní našich stránok.