Nebytový kancelársky priestor na ulici Jána Stanislava v Karlovej Vsi

Bratislava - Karlova Ves

Predaj nebytového priestoru na prízemí novostavby, situovanej v zelenom kopci Karloveskej radiály.

Všetko začalo tým že som majiteľku oslovil na základe inzerátu, ktorý som evidoval v ponuke dlho na prenájom – bez výsledku. Pôvodný zámer mesačnej renty z prenájmu sa rýchlo zmenil na plán predaja, akonáhle obdržal majiteľ cenovú analýzu, z ktorej sa dozvedel akú reálnu sumu môže na trhu za priestor pýtať a vo finálne aj dostať. Z pôvodného cenového odhadu sa nám podarilo uzavrieť dohodu s prvým obhliadajúcim, ktorý bol nakoniec aj kupujúcim a transakčná cena bola len o 3% nižšia. Predajný proces sa zrealizoval v dvoch etapách, keďže kupujúci mal mať pripravené zdroje na kúpu až v ďalšom kalendárnom roku. Riešilo sa to rezerváciou v podobe zmluvy o budúcej kúpnej zmluve a následne ostrou kúpnou zmluvou spojenou s notárskou úschovou. WIN-WIN pre obidve strany, keďže majiteľke mala zabezpečeného kupujúceho a kupujúci zase nehnuteľnosť za vopred dohodnutú sumu.

Pôdorys

Legenda s výmerou miestností

Zaujala vás naša ponuka?

Pošlite nám správu s Vašimi kontaktnými údajmi a my Vám zavoláme, aby sme vám poskytli ďalšie informácie.

Nebytový kancelársky priestor na ulici Jána Stanislava v Karlovej Vsi

Predaj nebytového priestoru na prízemí novostavby, situovanej v zelenom kopci Karloveskej radiály.
Vaše osobné údaje použijeme len za účelom odpovede na Vami zaslanú informáciu na vami uvedené kontakty. Neposielame žiadne marketingové informácie, ak nás o to nepožiadate.

Zavolajte mi a naštartujte Vašu novú príležitosť

Výborne!

Správa bola úspešne odoslaná...

Teraz môžete zavrieť toto okno a počkať na náš telefonát alebo email. Zatiaľ môžete pokračovať v prehliadaní našich stránok.