ocenenie nehnuteľnosti do 48 hodín

Nechajte si oceniť Vašu nehnuteľnosť online do 48 hodín, metodikou akú využívajú súdny znalci v prípade znaleckých posudkov.

Určite ste sa už stretli s reklamou na ocenenie nehnuteľnosti – slogany ako ZADARMO, IHNEĎ NA POČKANIE, ZA NAJVIAC NA TRHU…žiaľ veľká časť týchto „oceňovačov“ ktoré sú súčasťou najväčších realitných portálov Vám v 90% prípadoch nehnuteľnosť podcení a vytvorí klamlivý obraz o Vašom majetku. Dôvod je jednoduchý, zber osobných a štatistických údajov na základe čoho radi „nasmerujú“ na podchytených predajcov a realitné kancelárie.

Tieto subjekty už budú vyžadovať zazmluvnenie a fyzickú obhliadku nehnuteľnosti… V mojom prípade viem stanoviť predajný cenový horizont od – do za určité časové obdobie a to v nezáväznej forme.

Ak sa predaj rozhodnete odštartovať so mnou, následne si spoločne potvrdíme výsledok analýzy na fyzickej obhliadke.

Správne ocenenie je dnes pre predaj jedným z kľúčových aspektov vzhľadom na predajnosť prostredníctvom hypotekárneho úveru, ktorý vzhľadom na pokles cien financujúce banky radi vo finále krátia a kupujúci tak končí bez bytu, predávajúci zas bez finančných prostriedkov.

ocenenie online

Nasledovné kolonky sa pokúste vyplniť čo najviac pravdivo a realisticky:

Nechce sa vám vyplňovať
dotazník?

Pošlite nám vaše kontaktné informácie a my vám zavoláme, aby sme dohodli osobnú konzultáciu ->

Vaše osobné údaje použijeme len za účelom odpovede na Vami zaslanú informáciu na vami uvedené kontakty. Neposielame žiadne marketingové informácie, ak nás o to nepožiadate.

Výborne!

Správa bola úspešne odoslaná...

Teraz môžete zavrieť toto okno a počkať na náš telefonát alebo email. Zatiaľ môžete pokračovať v prehliadaní našich stránok.

Zavolajte mi a naštartujte Vašu novú príležitosť