Priestranná obývačka s kuchyňou

Rendez-Vous, pozývam Vás na rande s vaším novým bytom

Bratislava - Rača

Ponúkam na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt v Bratislavskej Rači. Precízna hĺbková rekonštrukcia bez ďalších investícií.

Veľa muziky za málo peňazí.
Aj takto sa dá nazvať moderne zrekonštruovaný 3 izbový byt, ktorý spĺňa všetky kritéria rodinného bývania a nebude si vyžadovať v dlhej dobe žiadnu investíciu.
Nachádzame sa na Sklabinskej ulici č. 6, ktorá je centrom diania v rámci časti RENDEZ v Bratislavskej Rači.

Stavba

Panelový BYTOVÝ DOM má za sebou zateplenie fasády, izoláciu strechy a kompletnú výmenu zvislých rozvodov vody, odpadu a elektriky.
V dome nie je zavedený plyn a odber elektrickej energie je cenovo zvýhodnený vzhľadom na dodávku zo štátneho zariadenia.
Byt je situovaný na 2. poschodí zo 7 celkových, z čoho na poschodí sú len dva byty. Vďaka týmto vlastnostiam sa jedná o pokojné bývanie s atmosférou susedskej komunity.
Stredové umiestnenie v rámci bytovky je ideálne, čo má pozitívny vplyv na nízke náklady, zvukovo-tepelnú izolácia a vhodnú sveteľnosť celého obytného priestoru.

Dispozícia

Pôvodná DISPOZÍCIA bola zmenená k dosiahnutiu maximálnej funkčnosti úžitkových 74m² v rámci celého interiéru.
V byte došlo k vymurovaniu jadra pre inštalačné rozvody kúpeľne a kuchyne a tiež k odstráneniu a domurovaniu potrebných priečok v interiéri.
Orientácia obytných miestností smeruje na východ a západ, čím prirodzene delí obývaciu izbu s kuchyňou na dennú a ostatné dve izby na nočnú časť.
Z jednej strany oceníte pôvabný výhľad na Malé Karpaty a naopak okná z druhej strany smerujúce do sídliska sú prirodzene kryté korunami stromov.
Vhod padne západne orientovaný balkón s výmerou 2m² a tiež štedrá 4m² pivnica.

Galéria

Technické informácie

V rámci hĺbkovej REKONŠTRUKCIE z roku 2016 bolo v byte vymenené naozaj všetko:
Bezpečnostné dvere ADLO najvyššej kategórie
Kvalitné laminátové podlahy s nadštandardnou hrúbkou nášlapnej vrstvy až 13mm
Pravé drevené interiérové dvere, ktoré farebne ladia s odtieňom podláh
Modernizované medené elektrické rozvody v oboch okruhoch
Vymenené horizontálne bytové rozvody vody
Výkonná klimatizácia
Vo všetkých miestnostiach je umiestnená sádrokartónová konštrukcia, ktorá okrem vedenia kabeláže obsahuje vysoko efektívne a zároveň úsporne LED bodové osvetlenie, ktoré je možné ovládať v dvoch fázach.
Digestor s potiahnutým vývodom do exteriéru

Kvalitná KUCHYNSKÁ LINKA obsahuje tie lepšie značkové a energeticky úsporné spotrebiče kategórie A+ a vyššie:
Umývačka riadu, teplovzdušná rúra, zabudovaná mikrovlná rúra so širokým spektrom funkcií, ako napr. gril a konvektomat, priestranná chladnička s mrazničkou.
Dvo

Súčasťou ZARIADENIA ponúkaného spolu s bytom je:
Zánovná práčka vyššej triedy LG
Na mieru riešený masívny drevený nábytok v podobe obývacej steny, botníka so šatníkom a vstavanou skriňou v chodbe
Extra veľká 5 – krídlová vstavaná skriňa roll-door v spálni

Lokalita

LOKALITA prechádza v poslednej dobe výraznou premenou z pohľadu rezidenčného bývania, vďaka pilotnému projektu novostavby RNDZ a taktiež umiestnením dvoch miest pre umiestnenie štátnych nájomných bytov.
Nespornou výhodou Rendezu je prítomnosť Šúrskeho prírodného kanálu, ktorý sa spája s časťou Vajnory a ponúka neobmedzené možnosti voľnočasových aktivít v prírode.
Najzelenšia časť celého RENDEZU vám leží priamo pod oknami. Vaše ratolesti majú o zábavu postarané, zatiaľ čo Vám neujdú z hľadáčika.
Detské ihrisko s preliezkami, vybudovaný park pre korčule, bicykle a skateboardy, dvojo ihrísk na futbal, hokejbal a tenis a v zime dokonca sánkovanie na priľahlom kopci.
Parkovanie? To je v rámci rendezu tabu, keďže zaparkujete priamo pred vchodom o ktorejkoľvek hodine a bez obmedzenia na počet vozidiel v rodine.

Doplnkové informácie

Predsudky o časti RENDEZ môžete s kľudom zahodiť za hlavu.

3x Prečo ÁNO
V priemere o viac ako 20% výhodnejšia cena bytu ako v hornej Rači
Zhodnotenie investície v dlhodobom horizonte lepšie ako inde vzhľadom na vývoj urbanizácie
Praktická dostupnosť do všetkých smerov Bratislavy vďaka obchvatu D4R7, nezávislosť od frekventovanej Račianskej ulice.
3x Mýtus NIE
Streľba na policajnej akadémii: výstrely počas výcvikov počuť sporadicky v jednom dni v týždni a orientácia strelnice je presne na opačný smer od bytovky
Bezpečnosť na sídlisku: Práve naopak, rendez je jednou z najbezpečnejších mikrolokalít kvôli umiestneniu policajných zložiek z ktorých sú viacerý aj samotnými obyvateľmi
Hluk a zápach: Železničná stanica neslúži na bežnú premávku osobných vlakov ale ako prekladisko nákladných ktorých frekvencia je násobne nižšia, taktiež nás od železnice delia 3 súvisle bloky rezidenčnej výstavby. V oblasti nie je prítomná čistička ani iné exhaláty, práve naopak vďaka potoku vedúcemu do Šúrskych rybníkov je ekosystém prirodzene čistý.

Zaujala vás naša ponuka?

Pošlite nám správu s Vašimi kontaktnými údajmi a my Vám zavoláme, aby sme vám poskytli ďalšie informácie.

Priestranná obývačka s kuchyňou

Rendez-Vous, pozývam Vás na rande s vaším novým bytom

Ponúkam na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt v Bratislavskej Rači. Precízna hĺbková rekonštrukcia bez ďalších investícií.
Vaše osobné údaje použijeme len za účelom odpovede na Vami zaslanú informáciu na vami uvedené kontakty. Neposielame žiadne marketingové informácie, ak nás o to nepožiadate.

Zavolajte mi a naštartujte Vašu novú príležitosť

Výborne!

Správa bola úspešne odoslaná...

Teraz môžete zavrieť toto okno a počkať na náš telefonát alebo email. Zatiaľ môžete pokračovať v prehliadaní našich stránok.